Chirurgia skóry 21-22 maj 2021!

Zapraszamy do wzięcia udziału w kursie z Chirurgii Skóry, który odbędzie się w dniach 21-22 maja 2021 roku. Kurs poprowadzą dr n. med. Marcin Ziętek i dr n. med. Jacek Calik. Zgłoszeń można dokonywać przez stronę www.akademiadermatoskopii.pl wypełniając zamieszczony formularz lub telefonicznie 516 516 065 Do zobaczenia!

Rak z komórek Merkla-Warsztaty Wielospecjalistyczne

Rak z komórek Merkla – Co to za nowotwór? Czy na pewno pochodzi z komórek Merkla? Diagnostyka kliniczna i dermatoskopowa, leczenie chirurgiczne i systemowe w tym immunoterapia. Tej tematyki dotyczyły Warsztaty Wielospecjalistyczne, które odbyły się w dniu 15.10.2020 w Akademii Dermatoskopii.Dziękujemy wykładowcom oraz lekarzom aktywnie uczestniczącym w spotkaniu za wspaniałą naukową atmosferę i ogromny zastrzyk wiedzy. Spojrzenie interdyscyplinarne w tym rzadkim nowotworze jest bezcenne!

Kurs zaawansowany 21-22.08.2020

Bardzo dziękujemy lekarzom którzy brali udział w kursie dermatoskopii dla zaawansowanych. Trudne przypadki, nowe doniesienia naukowe, testowanie najnowszych dermatoskopów oraz oprogramowania do diagnostyki nowotwór skóry. Olbrzymi zastrzyk wiedzy! Zapraszamy na kolejne edycje.

III Konferencja Akademii Dermatoskopii 18-19.09.2020

Szanowni Państwo! Zapraszamy na III Konferencję Akademii Dermatoskopii, która odbędzie się w dniach 18-19.09.2020 w Hotelu Novotel przy ul. Powstańców Śląskich 7 we Wrocławiu. Konferencja będzie miała formułę hybrydową – dla wykładowców oraz ograniczonej liczby osób istnieje możliwość udziału w wydarzeniu na miejscu z uwzględnieniem obowiązującego reżimu sanitarnego (przy zachowaniu procedur bezpieczeństwa wdrożonych przez hotel oraz organizatora logistycznego), a dla pozostałych uczestników wydarzenie będzie transmitowane online. Szczegółowe informacje dostępne na stronie http://dermatoskopia.eu/ Zachęcamy do zapoznania Więcej…

Wakacyjny kurs zaawansowany 21-22.08.2020 – zapraszamy do zapisów!

Drodzy Państwo, Zachęcamy do wzięcia udziału w wakacyjnym kursie dermatoskopowy na poziomie zaawansowanym. Kurs odbędzie się w dniach 21-22.08.2020, a prowadzącymi kurs będą dr n. med. Jacek Calik oraz dr n. med. Paweł Pietkiewicz. Zgłoszeń można dokonywać przez stronę www.akademiadermatoskopii.pl wypełniając zamieszczony formularz lub telefonicznie 516 516 065. Do zobaczenia!

Po dłuższej przerwie, w kilkuosobowej grupie i z zachowaniem zasad bezpieczeństwa – kurs 12-13 czerwca 2020

Po dłuższej przerwie, w kilkuosobowej grupie i z zachowaniem zasad bezpieczeństwa w miniony piątek i sobotę odbył się kurs dermatoskopowy na poziomie podstawowym.Dziękujemy lekarzom za zaangażowanie, chęć nauki i miłą atmosferę Jednocześnie zapraszamy na kolejne kursy!Zgłoszeń można dokonywać przez stronę www.akademiadermatoskopii.pl wypełniając zamieszczony formularz lub telefonicznie 516 516 065 Do zobazcenia!