W miniony piątek i sobotę odbył się ostatni przed wakacyjną przerwą kurs dermatoskopowy na poziomie podstawowym!

W miniony piątek i sobotę odbył się ostatni przed wakacyjną przerwą kurs dermatoskopowy na poziomie podstawowym! Wiele obrazów dermatoskopowych, pokazy badań wideodermatoskopowych i mnóstwo nauki!Dziękujemy zgromadzonym lekarzom za chęć poszerzania swojej wiedzy i aktywne uczestnictwo! Wszystkich, którzy chcieliby usystematyzować swoją wiedzę w zakresie dermatoskopii zapraszamy w terminach:Wrocław, 20-21.09.2024 Kurs dermatoskopowy podstawowyWrocław, 25-26.10.2024 Kurs dermatoskopowy podstawowyWrocław, 13-14.12.2024 Kurs dermatoskopowy podstawowy Prowadzący: dr n.med. Jacek CalikZapisy możliwe na 3 sposoby: poprzez formularz rejestracyjny dostępny na stronie https://akademiadermatoskopii.pl/kursy/ Dowiedz się więcej…

Ostatni przed wakacyjną przerwą kurs dermatoskopowy podstawowy! Termin: 14-15.06.2024!

Przed nami ostatni przed wakacyjną przerwą kurs dermatoskopowy na poziomie podstawowym!Zostalo nam zaledwie kilka wolnych miejsc!Termin: 14-15.06.2024Prowadzący: dr n. med. Jacek CalikZapisy możliwe na 3 sposoby: poprzez formularz rejestracyjny dostępny na stronie https://akademiadermatoskopii.pl/kursy/ telefonicznie: 516-516-065 lub mailowo: kontakt@akademiadermatoskopii.plDo zobaczenia!

Za nami kurs dermatoskopowy na pozimie zaawansowanym!

Nauka, analiza wielu obrazów dermatoskopowych i badań – tymi słowami można podsumować zakończony przed chwilą kurs dermatoskopowy na poziomie zaawansowanym. Prowadzącymi kurs byli niezmiennie dr n.med. Jacek Calik i dr n. med. Paweł Pietkiewicz! Dziękujemy uczestniczącym lekarzom za zaangażowanie, chęć poszerzania swojej wiedzy i aktywne uczestnictwo! Było nas aż 26 osób! Po intensywnych piątowych wykładach i ćwiczeniach udało się nam wspólnie wybrać na kolację w urokliwym klimacie Ostrowia Tumskiego! Wszystkich, którzy chcieliby poszerzyć i usystematyzować Dowiedz się więcej…

Przed nami ostatni przed wakacyjną przerwą kurs dermatoskopowy na poziomie podstawowym! Termin: 14-15.06.2024

Przed nami ostatni przed wakacyjną przerwą kurs dermatoskopowy na poziomie podstawowym! Termin: 14-15.06.2024 Prowadzący: dr n.med. Jacek Calik Zapisy możliwe na 3 sposoby: poprzez formularz rejestracyjny dostępny na stronie https://akademiadermatoskopii.pl/kursy/ telefonicznie: 516-516-065 lub mailowo: kontakt@akademiadermatoskopii.pl Do zobaczenia!

Za nami kolejny kurs dermatoskopowy na poziomie podstawowym!

Piatek i sobota w Akademi Dermatoskopii były pełne nauki, analizy wielu obrazów dermatoskopowych i badań! A to wszystko za sprawą kursu dermatoskopowego na poziomie podstawowym!Dziękujemy uczestniczącym lekarzom za zaangażowanie, chęć poszerzania swojej wiedzy i aktywne uczestnictwo! Wszystkich, którzy chcieliby usystematyzować swoją wiedzę w zakresie dermatoskopii zapraszamy na ostatni przed wakacjami kurs dermatoskopowy podstawowy:14-15.06.2024Prowadzący: dr n.med. Jacek CalikZapisy możliwe na 3 sposoby: poprzez formularz rejestracyjny dostępny na stronie https://akademiadermatoskopii.pl/kursy/ telefonicznie: 516-516-065 lub mailowo: kontakt@akademiadermatoskopii.plDo zobaczenia!

Zapraszamy na kurs z Chirurgii skóry! Termin: 22.06.2024!

Wszystkich lekarzy, którzy chcieliby podszkolić swoje umiejętności z zakresu wycinania, szycia i ściągania szwów zapraszamy na kurs z Chirurgii skóry! Termin: 22.06.2024 Prowadzący: dr n. med. Marek Łuciuk i dr n.med. Jacek Calik! Agnda dostępna na stronie: https://akademiadermatoskopii.pl/kursy/ Zapisy możliwe na 3 sposoby: poprzez formularz rejestracyjny zamieszczony na stronie https://akademiadermatoskopii.pl/kursy/ telefonicznie: 516-516-065 lub mailowo: kontakt@akademiadermatoskopii.pl Do zobaczenia!

Mamy wyznaczony termin kursu dermatoskopowego na poziomie zaawansowanym! 15-16.11.2024

Mamy wyznaczony termin kursu dermatoskopowego na poziomie zaawansowanym! Zapraszamy 15-16.11.2024! Prowadzący: dr n.med. Jacek Calik i dr n.med. Paweł PietkiewiczAgenda kursu dostępna na stronie: https://akademiadermatoskopii.pl/kursy/Zapisy: 516 516 065, kontakt@akademiadermatoskopii.pl lub przez formularz rejestracyjny zamieszczony na stronie https://akademiadermatoskopii.pl/kursy/Do zobaczenia!

Zostały nam jedynie 3 wolne miejsca na kurs dermatoskopowy podstawowy w terminie 17-18.05.2024!

Zostały nam jedynie 3 wolne miejsca na kurs dermatoskopowy podstawowy w terminie 17-18.05.2024! Prowadzący: dr n.med. Jacek Calik Agenda kursu dostępna na stronie: https://akademiadermatoskopii.pl/kursy/ Zapisy: 516 516 065, kontakt@akademiadermatoskopii.pl lub przez formularz rejestracyjny zamieszczony na stronie https://akademiadermatoskopii.pl/kursy/ Do zobaczenia!

Kolejny kurs dermatoskopowy za nami!

W mioniony piątek i sobotę odbył się kolejny kurs dermatoskopowy na poziomie podstawowym! Nauka, analiza wielu obrazów dermatoskopowych i badań – tymi słowami można podsumować szkolenie, które zgromadziło aż 25 osób! Dziękujemy uczestniczącym lekarzom za zaangażowanie, chęć poszerzania swojej wiedzy i aktywne uczestnictwo! Wszystkich, którzy chcieliby usystematyzować swoją wiedzę w zakresie dermatoskopii zapraszamy w najbliższym terminie 17-18.05.2024! Prowadzącym niezmiennie dr n.med. Jacek Calik! Zapisy możliwe na 3 sposoby: poprzez formularz rejestracyjny dostępny na stronie https://akademiadermatoskopii.pl/kursy/ Dowiedz się więcej…