Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych lekarzy na konferencję naukową „Dermatoscopy insight”. To szczególne wydarzenie, które połączy ze sobą VI Konferencję Akademii Dermatoskopii z I Kongresem Polskiej Grupy Dermatoskopowej. Konferencja odbędzie się w dniach 12-14.05.2023 w hotelu Wyndham Wrocław Old Town. Organizatorzy wypracowali nową, jeszcze ciekawszą niż w latach ubiegłych formułę. W spotkaniu będą uczestniczyć wybitni specjaliści z Polski i ze świata, którzy zaprezentują najnowsze trendy  w diagnostyce i leczeniu nowotworów skóry.

Zostaną wygłaszane wykłady w nomenklaturze metaforycznej jak i geometrycznej, zarówno w języku polskim jak i angielskim. Na tym nie koniec atrakcji. Zaprezentowane będą: sprawozdanie z Kongresu EADO oraz najciekawsze doniesienie ustne. Tradycyjnie odbędą się – tak bardzo lubiane przez uczestników i obserwujących – Mistrzostwa Dermatoskopii.  Gościem specjalnym „Dermatoscopy insight” będzie Profesor. Ashfaq A. Marghoob z Memorial Sloan Kettering Center autor jednego z najbardziej znanych na świecie atlasów dermatoskopowych. Ten bardzo ceniony naukowiec, podczas ponad 5 godzin wykładów, zabierze nas w podróż po najważniejszych zagadnieniach dermatoskopii.

Oprócz Profesora Marghooba wykłady wygłosi wielu innych wybitnych specjalistów z różnych dziedzin medycyny, a wszystkie prezentacje będą związane tematycznie z diagnostyką i leczeniem nowotworów skóry.

Nie zabraknie również gościa specjalnego Profesora Jana Miodka, który jak co roku uświetni konferencję wykładem: „Język w medycynie”.

Po zeszłorocznym spotkaniu, które odbyło się online, tym razem zapraszamy „na żywo”. Choć Wyndham Wrocław Old Town to największy hotel w mieście, pomieści „tylko” 250 fanów Dermatoskopii, zatem biorąc pod uwagę zeszłoroczne ogromne zainteresowanie, ilość ta może okazać się niewystarczająca. Proponujemy więc zapisać się na to szczególne wydarzenie już dziś! (dermatoscopy.pl)

Zapraszamy serdecznie do Wrocławia.

Konferencja naukowa „Dermatoscopy insight”

Data: 12-14.05.2023

Miejsce: Wyndham Hotel Wrocław Old Town

Przewodniczący Komitetu Naukowego

Dr n. med. Jacek Calik

Dr n. med. Paweł Pietkiewicz

Kategorie: Kursy